Powstaliśmy z myślą o wspieraniu rozwoju i terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Nasze przedszkole mieści się w budynku Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ,,Ada’’ gdzie mamy do dyspozycji pomieszczenia do terapii grupowej oraz indywidualnej. Wszystkie sale wyposażone są w odpowiednie pomoce dydaktyczne, umożliwiające prowadzenie różnorodnych zajęć, choć nie brakuje w nich również zabawek, gier i książek, co pozwala na pielęgnowanie i rozwijanie zainteresowań naszych przedszkolaków.

Kompleksowo wyposażona sala integracji sensorycznej oraz sala rehabilitacji ruchowej daje możliwości do wspierania naszych podopiecznych w szerokim zakresie ich potrzeb. Niebawem na terenie naszej placówki powstanie również plac zabaw  co umożliwi pracę na świeżym powietrzu. W budynku znajduje się również sala z tablicą interaktywną i wizualizerem, co daje możliwości rozwijania u naszych maluchów wyobraźni i fantazji, a paniom tworzenia ciekawych i kreatywnych zajęć.

Jest dla nas niezmiernie ważne, aby zespół, pracujący nad rozwojem Państwa dziecka, był zarówno wykwalifikowany, jak i doświadczony. Naszym głównym założeniem jest wspólna praca, która dzięki interdyscyplinarnemu zespołowi idealnie się uzupełnia i tworzy niepowtarzalną jakość. Nasi terapeuci wzajemnie się wspierają i uczą. W naszej kadrze znajdziemy specjalistów z zakresu pedagogiki specjalnej, psychologii klinicznej dziecka, integracji sensorycznej, logopedii, rehabilitacji. Każdy z nich wnosi do naszego grona swoje doświadczenie i wiedzę, co w pracy z dzieckiem ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi jest niezastąpione. Terapeuci stale podwyższają swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, które są ściśle związane ze specyfiką naszej pracy.

Zarówno poradnia jak i przedszkole to miejsce gdzie znajdą państwo wsparcie i pomoc. Przyjazna atmosfera i indywidualne podejście do każdego z naszych małych podopiecznych pomoże wam zaufać i czuć się bezpiecznie w naszym środowisku. Poradnia ,,Ada’’ istnieje od roku i zdobyła dobrą renomę wśród placówek o podobnym profilu. Dołożymy wszelkich starań aby nasz Terapeutyczny  Punkt Przedszkolny  spełnił Państwa oczekiwania.